Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem przedstawionym na stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Rozpoczynamy casting do 3 sezonu AGROREWOLUCJI!

Do programu może zgłosić się każdy polski rolnik, który chce zwiększyć produktywność i zyskowność swojego gospodarstwa. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić ankietę i przygotować krótki film o swoim gospodarstwie. 

 

Zgłoszenia do programu potrwają tylko do 12 czerwca 2022. Zgłoszenie przesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

 

 

Chcesz wziąć udział w nowym sezonie Agrorewolucji?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Następnie przygotuj wideo, w którym oprowadzisz nas po swoim gospodarstwie, opowiesz trochę o sobie oraz przedstawisz swoją rodzinę. Pokaż nam najmocniejsze, ale także te słabsze strony gospodarstwa –  wszystko to, co Twoim zdaniem wymaga poprawy. Chcemy wiedzieć, z czym mierzysz się na co dzień! Jeśli masz dodatkowy pomysł na to, co pokazać w filmie –  śmiało! Możesz na przykład wspomnieć o swojej pasji, czy też o zrealizowanych projektach, które napawają Cię dumą. Pamiętaj jednak, że film nie powinien trwać więcej niż 5 minut!

Po przygotowaniu wideo umieść je na stronie www.wetransfer.com, a wygenerowany link prześlij w formularzu zgłoszeniowym lub mailowo na adres: agrorewolucje@gmail.com (w tytule maila podaj swoje imię i nazwisko). Jeśli natrafisz na trudności związane z przesłaniem wideo, skorzystaj z filmiku instruktażowego, który znajdziesz tutaj

Agrorewolucje potrzebują właśnie CIEBIE!

 

Realizacja projektu jest możliwa dzięki wsparciu czołowych polskich dostawców nowoczesnych technologii dla profesjonalnego rolnictwa: GRUPY AZOTY, CIECH Sarzyna oraz INTERMAG.

 AGROREWOLUCJE SEZON 3 REGULAMIN

 

Partnerzy merytoryczni:

Grupa Azoty
Ciech Sarzyna
Intermag

Partner medialny:

farmer.pl